Calendari escolar 2017-18

Consulta en aquest link el calendari escolar del curs 2017-18 de Cambridge School.

Per als festius locals de cada població durant el curs 17-18, consulta aquí:

  • Granollers: 18 de maig - Festa de l'Ascensió
  • Caldes de Montbui: 9 d'octubre - Festa Major i 21 de maig  -Festa local
  • Cardedeu: 14 de maig - Sant Isidre
  • La Roca: 12 de setembre - Festa Major i 27 de novembre - Festa Major Sant Sadurní
  • La Garriga: 21 de maig  - Festa local 
  • Mollet: 21 de maig - Pasqua Granada
  • Parets: 22 de gener - Festa Major d'hivern 
  • Sant Celoni: 13 de novembre - Festa Major de Sant Martí

Contacta per a més informació

Sol·licita més informació omplint aquest formulari o bé trucant al telèfon de la teva escola.

  • Si us plau, indica nom i cognoms

  • Si us plau, indica la teva població

  • Si us plau, indica l'e-mail

    Si us plau, corregeix l'e-mail

  • Si us plau, indica el telèfon

  • * Camp obligatori.
    He llegit i acepto la clàusula de privacitat.

    Si us plau, llegeix i acepta la clàusula de privacitat

  • Enviar
Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional