Agenda

�ltimes cites de l�agenda 
  • Quiz Night a Cardedeu

    Dimarts, 19 de Març del 2019
    Quiz Night a Cardedeu
    Divendres 22 de marc, a les 21:00h
  • Library Talks al març

    Divendres, 1 de Març del 2019
    Library Talks al març
    Posa en pràctica el teu anglès amb les nostres converses per a adults gratuïtes.
  • Cinema en versió original

    Divendres, 1 de Març del 2019
    Cinema en versió original
    Cartellera de pel·lícules de març
  • Crazy Quiz per a nens!

    Divendres, 1 de Març del 2019
    Crazy Quiz per a nens!
    Un divertit concurs en anglès per a nens de 8 a 12 anys. A Granollers el 28 de març.
  • Story Time al març

    Divendres, 1 de Març del 2019
    Story Time al març
    Consulta l'agenda de març de contes en anglès per a nens a les biblioteques.
1 2 3 4 5
Agenda d�activitats 
Professors nadius titulats Ex�mens oficials Prestigi�s m�tode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog
Associaci� Catalana de Centres d�Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaa Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...