Agenda

Últimes cites de l’agenda 
  • Vacances d'estiu

    Diumenge, 15 de Juliol del 2018
    Vacances d'estiu
    Les escoles estaran de vacances del 28 de juliol fins el 19 d'agost a Granollers i el 26 d'agost a la resta.
  • Cinema en versió original a l'estiu

    Dilluns, 25 de Juny del 2018
    Cinema en versió original a l'estiu
    Del 26 de juny al 24 de juliol, Festival de Cinema a la Fresca a Granollers.
  • Inauguració de l'escola de Vilanova

    Dimecres, 20 de Juny del 2018
    Inauguració de l'escola de Vilanova
    Cambridge School inaugurarà la seva nova escola de Vilanova el 6 de setembre.
  • Fires al juny

    Divendres, 8 de Juny del 2018
    Fires al juny
    Estarem amb activitats per a nens a Caldes i Granollers. Consulta aquí.
  • Cursos d'estiu

    Diumenge, 3 de Juny del 2018
    Cursos d'estiu
    Els cursos comencen el 25 de juny. Encara ets a temps de matricular-t'hi.
1 2 3 4 5
Agenda d’activitats 
Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...