Traduccions i altres serveis

Empreses > Traduccions i interpretació

Traduccions i interpretació

Cambridge in-company disposa de professionals nadius experts en les àrees de redacció de projectes específics, traducció de documentació o per a la interpretació en directe. Podem portar a terme qualsevol feina de traducció amb la professionalitat i puntualitat que tot client espera, amb un tracte personalitzat i eficaç.

Serveis i idiomes

  • TRADUCCIONS. Traduccions directes, inverses, jurades, generals i tècniques, de qualsevol especialitat (jurídica, mèdica, científica, econòmica...). Assegurem la major eficàcia i rapidesa. Disposem d’un servei d’urgència amb un cost addicional del 20%.
  • INTERPRETACIONS. Simultània, consecutiva (acompanyant, negociacions, presentacions, etc.), a notaries, jutjats, ambaixades, cambres de comerç i empreses en general.
  • REVISIÓ I CORRECCIÓ D’ESTIL.
  • TRANSCRIPCIÓ DE GRAVACIONS.

Tarifes

Les nostres tarifes són molt competitives, basades en preu per paraula traduïda. Els preus poden variar segons l’idioma o el nivell tècnic del document. 

El preu miním per traducció és de 12€ i el preu mínim d’un intèrpret està basat en el cost d’una hora.


Si desitges un pressupost personalitzat, estarem encantats de proporcionar-te’l en un termini de 24 hores sense cap compromís, així com de resoldre qualsevol dubte o consulta que puguis tenir, a través de l’email traduccions@cambridgeschool.com

Selecció de personal en idiomes

Cambridge in-company ofereix als departaments de Recursos Humans d’empreses el servei lingüístic de selecció de personal en idiomes: mitjançant una sèrie de proves escrites i orals determinarem el nivell d’idioma dels candidats i la seva idoneïtat pel que fa a les seves habilitats lingüístiques per al lloc de feina vacant.

Per a més informació sobre aquest servei, envia’ns un email a incompany@cambridgeschool.com indicant a l’assumpte ‘selecció de personal en idiomes’.

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional