Agenda

Agenda de actividades 

Cine en Versión Original

Martes, 13 de Febrero de 2018

'In guerra per amore' y 'Forget about Nick', películas en VO en Granollers y Cardedeu el 16, 17 y 18 de febrero.

Per al proper cap de setmana, et recomanem aquestes pel·lícules en versió original anglès subtitulada:

“In guerra per amore” en VO italià a Granollers

Una història d’amor ambientada al juliol del 1943, quan les forces aliades van desembarcar a Sicília. L’Arturo estima la Flora, la neboda de l’amo d’un restaurant situat a Nova York, però ella està promesa amb un cap de la màfia, mà dreta de Lucky Luciano. L’única manera possible de casar-se amb ella és demanar la mà al pare de la noia, que viu a Sicília, que en aquests moments està dominada per les tropes nazis.

Divendres, 16 de febrer del 2018  -  19h i 22h 

Diumenge, 18 de febrer del 2018 - 19h

http://acgranollers.cat/events/in-guerra-per-amore

“Forget about Nick” en VO anglès a Cardedeu

El món de dues dones molt diferents xoca en un àtic de Nova York: la model contra la intel·lectual, l’estil contra la comoditat, la professional contra la mare soltera. L’única cosa que la Jade i la Maria tenen en comú és el seu exmarit, el Nick.

Divendres 16 de febrer a les 22 h
Dissabte 17 de febrer a les 20 h
Diumenge 18 de febrer a les 19 h

http://www.cinemaesbarjo.cat/olvidate-de-nick-16-17-i-18-de-febrer/

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...