Upcoming events

Upcoming events 

Cinema in Original Version

Tuesday, 13 February 2018

'In guerra per amore' and 'Forget about Nick', films in Granollers and Cardedeu on the 16th, 17th and 18th February.

Per al proper cap de setmana, et recomanem aquestes pel·lícules en versió original anglès subtitulada:

“In guerra per amore” en VO italià a Granollers

Una història d’amor ambientada al juliol del 1943, quan les forces aliades van desembarcar a Sicília. L’Arturo estima la Flora, la neboda de l’amo d’un restaurant situat a Nova York, però ella està promesa amb un cap de la màfia, mà dreta de Lucky Luciano. L’única manera possible de casar-se amb ella és demanar la mà al pare de la noia, que viu a Sicília, que en aquests moments està dominada per les tropes nazis.

Divendres, 16 de febrer del 2018  -  19h i 22h 

Diumenge, 18 de febrer del 2018 - 19h

http://acgranollers.cat/events/in-guerra-per-amore

“Forget about Nick” en VO anglès a Cardedeu

El món de dues dones molt diferents xoca en un àtic de Nova York: la model contra la intel·lectual, l’estil contra la comoditat, la professional contra la mare soltera. L’única cosa que la Jade i la Maria tenen en comú és el seu exmarit, el Nick.

Divendres 16 de febrer a les 22 h
Dissabte 17 de febrer a les 20 h
Diumenge 18 de febrer a les 19 h

http://www.cinemaesbarjo.cat/olvidate-de-nick-16-17-i-18-de-febrer/

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…