Agenda

Agenda de actividades 

Cine en Versión Original

Jueves, 3 de Enero de 2019

Cartelera de películas de enero

Posa en pràctica el teu anglès amb aquesta selecció de títols que pots veure en pantalla gran i a un preu fantàstic:

EDISON (SECCIÓ CINECLUB AC GRANOLLERS) >>
Cineclub: http://acgranollers.cat/ // Cinema Edison: http://cinemaedison.cat/ 

Wonder (2017), de Stephen Chbosky
Versió original en anglès subtitulada
Dimarts 1 de gener / 18.00 h

The Wife (2017), de Björn Runge
Versió original en anglès subtitulada
Divendres 4 de gener / 21.30 h
Dissabte 5 de gener / 18.00 i 20.30 h
Diumenge 6 de gener / 20.30 h

Tully (2018), de Jason Reitman
Versió original en anglès subtitulada
Divendres 18 de gener / 19.00 h
Diumenge 20 de gener / 18.00 h
 

CINEMA ESBARJO DE CARDEDEU >> http://www.cinemaesbarjo.cat/

The Children Act. (2018), de Richard Eyre
Versió original en anglès subtitulada
Dijous 10 de gener a les 21.00 h
Divendres 11 de gener a les 22.00 h
Dissabte 12 de gener a les 20.00 h
Diumenge 13 de gener a les 19.00 h

 

OCINE SANT CELONI >> http://www.santceloni.cat/13853
The Florida Project (2017), de Sean Baker
Versió original en anglès subtitulada
Divendres 18 de gener, a les 20.30 h

Tot Story 3 (2010), de Lee Unkrich
Versió original en anglès subtitulada
Dissabte, 19 de / 16.30 h

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...