Agenda

Agenda d’activitats 

Cinema en versió original

Dijous, 29 de Novembre del 2018

Cartellera de pel·lícules de desembre

Posa en pràctica el teu anglès amb aquesta selecció de títols que pots veure en pantalla gran i a un preu fantàstic:

CINEMA ESBARJO DE CARDEDEU >> http://www.cinemaesbarjo.cat/

The Wife, Björn Runge
Versió original en anglès subtitulada al castellà
Dijous 13 de desembre a les 21.00h
Divendres 14 de desembre a les 22.00h
Dissabte 15 de desembre a les 20.00h
Diumenge 16 de desembre a les 19.00h

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society, Mike Newel
Versió original en anglès subtitulada al castellà
Dijous 27 de desembre a les 21.00h
Divendres 28 de desembre a les 22.00h
Dissabte 29 de desembre a les 20.00h
Diumenge 30 de desembre a les 19.00h

OCINE SANT CELONI >> http://www.santceloni.cat/13853

Mother!, Darren Aronofskyt
Versió original en anglès subtitulada
Divendres 7 de desembre / 20.30 h

Finding Nemo, Andrew Stanton i Lee Unkrich
Versió original en anglès subtitulada
Dissabte 15 de desembre / 16.30 h

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...