Agenda

Agenda de actividades 

Cinema en Versión Original

Lunes, 23 de Noviembre de 2015

Películas en inglés del 26 al 30 de noviembre en Granollers y Cardedeu.

Et recomanem les següents pel·lícules en versió original anglès i subtitulades, per a aquest cap de setmana:

-"Nightcrawler", en VO anglès a CineClub Granollers, un inquietant thriller americà sobre la fam del morbo i la falta d’etica d’alguns mitjans de comunicació.

Divendres 27 de novembre - 19h i 22h

Diumenge 29 de novembre - 19h

http://acgranollers.cat/events/nightcrawler

-"Irrational Man”, en VO anglès a l’Esbarjo Verdi de Cardedeu, una comèdia americana que explica sobre un professor de filosofía que comença a fer classe a la universitat d’una petita localitat i es relaciona amb dues dones: una professora que se sent molt sola i la seva millor estudiant.

Dijous 26 de novembre a les 21 h
Divendres 27 de novembre a les 22 h
Dissabte 28 de novembre a les 20 h
Diumenge 29 de novembre a les 19 h

http://www.esbarjoverdi.cat/irrational-man-26-27-28-i-29-de-novembre/

Recorda que hi tens descompte amb l'Student Card de Cambridge School!

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...