Agenda

Agenda d’activitats 

Cinema en Versió Original

Dilluns, 23 de Novembre del 2015

Pel·lícules en anglès del 26 al 30 de novembre a Granollers i Cardedeu.

Et recomanem les següents pel·lícules en versió original anglès i subtitulades, per a aquest cap de setmana:

-"Nightcrawler", en VO anglès a CineClub Granollers, un inquietant thriller americà sobre la fam del morbo i la falta d’etica d’alguns mitjans de comunicació.

Divendres 27 de novembre - 19h i 22h

Diumenge 29 de novembre - 19h

http://acgranollers.cat/events/nightcrawler

-"Irrational Man”, en VO anglès a l’Esbarjo Verdi de Cardedeu, una comèdia americana que explica sobre un professor de filosofía que comença a fer classe a la universitat d’una petita localitat i es relaciona amb dues dones: una professora que se sent molt sola i la seva millor estudiant.

Dijous 26 de novembre a les 21 h
Divendres 27 de novembre a les 22 h
Dissabte 28 de novembre a les 20 h
Diumenge 29 de novembre a les 19 h

http://www.esbarjoverdi.cat/irrational-man-26-27-28-i-29-de-novembre/

Recorda que hi tens descompte amb l'Student Card de Cambridge School!

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...