Noticias

News 

Concurso de murales del primer trimestre

Lunes, 17 de Diciembre de 2018

¡Conoce el grupo ganador!

A finals d’aquest primer trimestre, hem organitzat un concurs de murals/collages al nostre Facebook entre totes les escoles.

Al nostre perfil d’aquesta xarxa social, vam publicar els murals que les diferents classes havien creat durant aquesta part del curs i que havien penjat als passadissos dels nostres centres. Després, vam convidar els pares, amics i familiars a votar el que més els agradava. Ara ja coneixem el grup guanyador!

La classe amb més vots ha estat el grup de Baby English - Dilluns i dimecres, de Granollers, amb la Karen Pomerleau de professora i el mural “Brown Bear. What do you see?”. Durant el període de votació, han obtingut 26 votacions i aquesta setmana rebran un petit premi sorpresa. Enhorabona als guanyadors, i felicitats a tots els participants per la feina feta!

A l’enllaç http://bit.ly/DisplayBoardCompetition podreu veure les fotografies de tots els murals que han participat en la votació, fets per grups de totes les edats (des dels alumnes de Baby English fins a grups d’adolescents) i inspirats en tot tipus de temes (tardor, Halloween, animals, colors, Arc de Sant Martí, rutina diària, pirates...). El proper trimestre, més!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...