Noticias

News 

Concurso de murales del primer trimestre

Lunes, 17 de Diciembre de 2018

¡Conoce el grupo ganador!

A finals d’aquest primer trimestre, hem organitzat un concurs de murals/collages al nostre Facebook entre totes les escoles.

Al nostre perfil d’aquesta xarxa social, vam publicar els murals que les diferents classes havien creat durant aquesta part del curs i que havien penjat als passadissos dels nostres centres. Després, vam convidar els pares, amics i familiars a votar el que més els agradava. Ara ja coneixem el grup guanyador!

La classe amb més vots ha estat el grup de Baby English - Dilluns i dimecres, de Granollers, amb la Karen Pomerleau de professora i el mural “Brown Bear. What do you see?”. Durant el període de votació, han obtingut 26 votacions i aquesta setmana rebran un petit premi sorpresa. Enhorabona als guanyadors, i felicitats a tots els participants per la feina feta!

A l’enllaç http://bit.ly/DisplayBoardCompetition podreu veure les fotografies de tots els murals que han participat en la votació, fets per grups de totes les edats (des dels alumnes de Baby English fins a grups d’adolescents) i inspirats en tot tipus de temes (tardor, Halloween, animals, colors, Arc de Sant Martí, rutina diària, pirates...). El proper trimestre, més!

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaša Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...