News

News 

1st term Display Board Competition

Monday, 17 December 2018

Find out the winner group!

A finals d’aquest primer trimestre, hem organitzat un concurs de murals/collages al nostre Facebook entre totes les escoles.

Al nostre perfil d’aquesta xarxa social, vam publicar els murals que les diferents classes havien creat durant aquesta part del curs i que havien penjat als passadissos dels nostres centres. Després, vam convidar els pares, amics i familiars a votar el que més els agradava. Ara ja coneixem el grup guanyador!

La classe amb més vots ha estat el grup de Baby English - Dilluns i dimecres, de Granollers, amb la Karen Pomerleau de professora i el mural “Brown Bear. What do you see?”. Durant el període de votació, han obtingut 26 votacions i aquesta setmana rebran un petit premi sorpresa. Enhorabona als guanyadors, i felicitats a tots els participants per la feina feta!

A l’enllaç http://bit.ly/DisplayBoardCompetition podreu veure les fotografies de tots els murals que han participat en la votació, fets per grups de totes les edats (des dels alumnes de Baby English fins a grups d’adolescents) i inspirats en tot tipus de temes (tardor, Halloween, animals, colors, Arc de Sant Martí, rutina diària, pirates...). El proper trimestre, més!

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more

Via videoconference

Via video-conference ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via videoconference

tel. 93 870 20 01 info@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…