Agenda

Agenda de actividades 

Convocatoria exámenes oficiales Cambridge - Junio

Viernes, 18 de Enero de 2019

Inscripciones abiertas hasta el 8 de marzo. Clases preparatorias.

Ja tenim oberta la propera convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que es farà durant els mesos de maig i juny a Granollers i Cardedeu.

Si voleu presentar-vos, feu la vostra inscripció abans del 8 de març a qualsevol dels nostres centres.

Aquí en teniu les dates i preus: 

Pre A1 Starters: 18 de maig - 61€
A1 Movers: 18 de maig - 62€
A2 Key for Schools (KET for schools): 1 de juny - 96€
A2 Key (KET): 15 de juny - 96€
B1 Preliminary for Schools (PET for schools): 1 de juny - 102€
B1 Preliminary (PET): 15 de juny - 102€
B2 First: 8 de juny - 192€
B2 First for Schools: 8 de juny - 192€
C1 Advanced: 1 de juny - 208€
C2 Proficiency: 13 de juny - 214€

I si voleu preparar més l’examen: Classes preparatòries
Recordeu que si us apunteu als exàmens de PET, First, Advanced o Proficiency, oferim classes preparatòries des del març fins al juny, amb matrícula oberta!

Més informació i inscripcions: a la vostra escola Cambridge School.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...