Agenda

Agenda d’activitats 

Convocatòria exàmens oficials Cambridge English - Juny

Divendres, 18 de Gener del 2019

Inscripcions obertes fins el 8 de març. Classes preparatòries.

Ja tenim oberta la propera convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que es farà durant els mesos de maig i juny a Granollers i Cardedeu.

Si voleu presentar-vos, feu la vostra inscripció abans del 8 de març a qualsevol dels nostres centres.

Aquí en teniu les dates i preus: 

Pre A1 Starters: 18 de maig - 61€
A1 Movers: 18 de maig - 62€
A2 Key for Schools (KET for schools): 1 de juny - 96€
A2 Key (KET): 15 de juny - 96€
B1 Preliminary for Schools (PET for schools): 1 de juny - 102€
B1 Preliminary (PET): 15 de juny - 102€
B2 First: 8 de juny - 192€
B2 First for Schools: 8 de juny - 192€
C1 Advanced: 1 de juny - 208€
C2 Proficiency: 13 de juny - 214€

I si voleu preparar més l’examen: Classes preparatòries 
Recordeu que si us apunteu als exàmens de PET, First, Advanced o Proficiency, oferim classes preparatòries des del març fins al juny, amb matrícula oberta!

Més informació i inscripcions: a la vostra escola Cambridge School.

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...