Noticias

News 

Curso de inglés en Sant Antoni de Vilamajor

Martes, 5 de Marzo de 2019

Como parte de la campaña ‘El Ayuntamiento por la ocupación’

Amb el lema ‘L’Ajuntament de Sant Antoni de Vilamajor per l’ocupació’, l’ajuntament del municipi engega un curs d’anglès en col·laboració amb Cambridge School per fomentar la formació professional de qualitat i contribuir així a facilitar la reincorporació al món laboral.

La iniciativa consta d’un curs d’anglès de 60 hores (Nivell A2 - B1), dirigit a persones inscrites al Servei Local d’Ocupació i, preferentment, en situació d’atur.

Per fer les inscripcions, és convenient fer una prova de nivell.

NOU CALENDARI DEL CURS: de l’1 d'abril al 18 de juny de 2019
NOU HORARI: Dilluns, dimarts i dijous, de 10:00 a 12:00 h
LLOC: Casal Sociocultural - Escoles Velles

INSCRIPCIONS:

Al Casal Sociocultural - Escoles Velles: els dilluns i divendres de 18:00 a 21:00 h, i els dimecres de 10:00 a 14:00 h
I a l’Ajuntament: de dilluns a divendres de 9:00 a 14.00 h, i dimarts i dijous de 16:00 a 19:00 h

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...