Notícies

News 

Curs d’anglès a Sant Antoni de Vilamajor

Dimarts, 5 de Març del 2019

Com a part de la campanya ‘L’Ajuntament per l’ocupació’

Amb el lema ‘L’Ajuntament de Sant Antoni de Vilamajor per l’ocupació’, l’ajuntament del municipi engega un curs d’anglès en col·laboració amb Cambridge School per fomentar la formació professional de qualitat i contribuir així a facilitar la reincorporació al món laboral.

La iniciativa consta d’un curs d’anglès de 60 hores (Nivell A2 - B1), dirigit a persones inscrites al Servei Local d’Ocupació i, preferentment, en situació d’atur.

Per fer les inscripcions, és convenient fer una prova de nivell.

NOU CALENDARI DEL CURS: de l’1 d'abril al 18 de juny de 2019
NOU HORARI: Dilluns, dimarts i dijous, de 10:00 a 12:00 h
LLOC: Casal Sociocultural - Escoles Velles

INSCRIPCIONS:

Al Casal Sociocultural - Escoles Velles: els dilluns i divendres de 18:00 a 21:00 h, i els dimecres de 10:00 a 14:00 h
I a l’Ajuntament: de dilluns a divendres de 9:00 a 14.00 h, i dimarts i dijous de 16:00 a 19:00 h

Professors nadius titulats Ex�mens oficials Prestigi�s m�tode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure�n m�s Blog
Associaci� Catalana de Centres d�Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...