Noticias

News 

NUEVO intensivo de inglés LOW-COST JULIO

Miércoles, 17 de Junio de 2020

Solo 10€ · Presencial en Granollers

Al juliol, organitzem un NOU CURS d'anglès low-cost de 15 hores de durada amb professors nadius o internacionals ja experimentats que estan ampliant la seva formació, i busquem alumnes voluntaris de més 18 anys d'edat.

El curs es farà amb classes presencials a la nostra escola de Granollers, seguint totes les mesures de prevenció establertes per als centres educatius.

Us animem a fer el curs per només 10€* i a seguir fent créixer el vostre anglès amb classes dinàmiques i molt amenes!

Només hi ha 6 places disponibles!!!

NIVELLS: 
Un grup que inclou els nivells següents:
- Intermediate alt (B1.2)
- Pre-First Certificate (B2.1)
- First Certificate (B2.2)

HORARI: 
Dimecres i dijous, de 10:00h a 13:30h

DATES:
Dies 8, 9, 16, 22 i 23 de juliol

Apunteu-vos-hi ara per fer la prova de nivell gratuïta!
​Truqueu al 93 870 20 01, escriviu a granollers@cambridgeschool.com o passeu per la recepció de Cambridge School per informar-vos i fer una prova de nivell totalment gratuïta!

____

*Dipòsit de 50€ per fer el curs. Es retornaran 40€ si s’assisteix al 80% mínim de les classes. Oferta del curs només vàlida per a majors de 18 anys.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...