Noticias

News 

Entradas de cine gratis

Jueves, 24 de Enero de 2019

Gana entradas para películas en VO en cines de la comarca.

Cambridge School reprèn el concurs “Review and crossword” en col·laboració amb 3 ajuntaments i cinemes del Vallès Oriental:

- A Granollers, amb el nou Cinema Edison (secció Cineclub)
- A Cardedeu, amb el Cinema Esbarjo
- A Sant Celoni, amb el Cinema OCINE

Amb aquesta iniciativa, cada setmana seleccionarem una pel·lícula en Versió Original entre les que es projecten en aquests cinemes i prepararem una crítica cinematogràfica en anglès, escrita per la professora de Cambridge School Emma Hearle.

ENTRADES GRATIS
Al revers de la fulla de la crítica, hi trobareu un joc de mots encreuats (crossword). Si completeu el joc i endevineu la paraula secreta, podreu participar en el nostre concurs. El primer participant que publiqui la paraula secreta a la nostra pàgina de Facebook guanyarà 2 entrades per a una altra pel·lícula en VO al cinema des del qual ha participat, i que podrà recollir al mateix cinema. 

Trobareu les fulles “Review and Crossword” al cinema, el mateix dia de la projecció, i també a la part inferior d’aquest article. Anunciarem el guanyador el dilluns de la setmana següent.

La primera pel·lícula de la temporada és “The Florida Project”, que es projecta el divendres 25 de gener a les 20:30h a Sant Celoni.

Per saber quina pel·lícula fem cada setmana, seguiu-nos a les nostres xarxes socials.
Animeu-vos a participar i viureu un 2019 de pel·lícula!

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...