Noticias

News 

INICIO DEL CURSO 2020-21

Martes, 8 de Setiembre de 2020

Las clases empiezan a partir del miércoles 16 de septiembre

Els nostres cursos d’idiomes 2020-21 comencen a partir del dimecres 16 de setembre, que serà el primer dia de curs per als grups que facin classe aquest dia de la setmana.

Aquesta data d’inici és vàlida tant per a cursos per videoconferència (ZOOM) com per a cursos presencials.

També teniu a la vostra disposició el calendari d'aquest curs, on hi ha marcades les dates d'inici i de finalització del curs 20-21, i també les vacances.

En el cas dels cursos presencials,
us recordem quines són les mesures de prevenció contra la covid-19 adoptades als nostres centres en el dia d'avui.

En el cas dels cursos per videoconferència,
abans de la data d'inici del curs, rebreu un correu electrònic (e-mail) amb l'enllaç per connectar-vos.

I si encara no sou alumnes...
Recordeu que els nostres cursos funcionen amb un sistema de matrícula oberta!
Així que encara podeu apuntar-vos-hi!

Per a més informació i inscripcions, si us plau, poseu-vos en contacte amb el vostre centre Cambridge School o contacteu amb nosaltres trucant al telèfon 938702001 o escrivint a info@cambridgeschool.com.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...