Noticias

News 

INICIO DEL CURSO 22-23

Martes, 5 de Julio de 2022

Las clases empiezan a partir del jueves 15 de septiembre

Els nostres cursos d’idiomes 2022-23 comencen a partir del dijous 15 de setembre, que serà el primer dia de curs per als grups que facin classe aquest dia de la setmana.

Aquesta data d’inici és vàlida per a CURSOS PRESENCIALS i per a CURSOS VIA ZOOM.

També teniu a la vostra disposició el calendari d'aquest curs, on hi ha marcades les dates d'inici i de finalització del curs 22-23, i també les vacances.

En el cas dels cursos PRESENCIALS,
recordeu que podeu adreçar-vos al vostre centre per a qualsevol consulta que us pugui sorgir.

En el cas dels cursos via ZOOM,
abans de la data d'inici del curs, rebreu un correu electrònic (e-mail) amb l'enllaç per connectar-vos.
Per a qualsevol consulta, podeu adreçar-vos a l'adreça zoom@cambridgeschool.com o al telèfon 935794451.

I si encara no sou alumnes...
Recordeu que els nostres cursos funcionen amb un sistema de matrícula oberta!
Així que encara podeu apuntar-vos-hi!

Per a més informació i inscripcions, si us plau, poseu-vos en contacte amb el vostre centre Cambridge School o contacteu amb nosaltres trucant al telèfon 938702001 o escrivint a info@cambridgeschool.com.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 655 05 58 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 114
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...