Noticias

News 

Judit Pou

Sábado, 24 de Febrero de 2018

En la última convocatoria de exámenes Cambridge, Judit se ha sacado el Advanced con buena nota. ¡Conócela!

La Judit és una alumna de Cambaridge School des de fa més de 10 anys que ara amb la darrera convocatòria, de desembre, ha obtingut el certificat de l’Advanced de Cambridge amb bona nota.

Va començar a estudiar anglès a Cambridge School cap a primer o segon de primària, a casa seva no se’n recorden perquè ella va començar amb un curs d’hivern i la germana petita en un casal també de Cambridge School. Des d’aleshores ha estudiat tots els anys a la nostra escola de Granollers, més algun estiu també a casals de juliol, excepte a segon de Batxillerat, en què feia moltes coses i va fer una pausa d’un any.

L’èxit d’arribar fins a aquest bon nivell als 19 anys per ella és clar: “començar de molt petit I anar fent cada any, ser persistent”. Diu que quan ets petit “no t’ho qüestiones això de fer anglès, els pares ho decideixen, però després hi veus la utilitat”. A ella li agrada viatjar molt, forma part del Cor de Granollers i li ha anat molt bé sempre tenir bon nivell d’anglès.

De tots aquests anys a Cambridge School, ens comenta que en té molts bons moments, sobretot els cursos que ha coincidit amb una bona amiga i en moments han plorat de tant riure, “les classes no són gens pesades, t’ho passes bé”. 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...