Noticias

News 

Matriculaciones CURSO 2019-20

Lunes, 19 de Agosto de 2019

E inicio de las clases.

INFORMACIÓ I MATRICULACIONS
Ja hem obert el període de matriculacions per als nostres cursos d’idiomes 2019-20. Informeu-vos sobre la nostra àmplia oferta per a nens, joves, adults i empreses!

A partir del 19 d’agost:
Trucant al telèfon 938702001 o visitant-nos al nostre centre de Granollers (de 8h a 21h - excepte el divendres 30 d’agost, tancat per festivitat local).

A partir del 26 d’agost:
Obriran també les nostres escoles de Caldes, Cardedeu, La Garriga, La Roca, Mollet, Parets, Sant Celoni i Llinars del Vallès, i ens hi trobareu matins i tardes.

A partir del 27 d’agost:
Obrirà també la nostra escola de Vilanova del Vallès (el dilluns 26 romandrà tancada per festivitat local).

Recordeu que:
Si el vostre centre encara està de vacances, també podeu informar-vos trucant al telèfon 938702001, que ofereix servei a totes les escoles.


INICI DE LES CLASSES
El primer dia de classes del curs regular 2019-20 serà el divendres 13 de setembre per a tots els centres, per a tots els alumnes que tenen classe aquest dia, tal com s’assenyala al nostre calendari escolar.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...