Noticias

News 

Matriculaciones CURSO 2019-20

Lunes, 19 de Agosto de 2019

E inicio de las clases.

INFORMACIÓ I MATRICULACIONS
Ja hem obert el període de matriculacions per als nostres cursos d’idiomes 2019-20. Informeu-vos sobre la nostra àmplia oferta per a nens, joves, adults i empreses!

A partir del 19 d’agost:
Trucant al telèfon 938702001 o visitant-nos al nostre centre de Granollers (de 8h a 21h - excepte el divendres 30 d’agost, tancat per festivitat local).

A partir del 26 d’agost:
Obriran també les nostres escoles de Caldes, Cardedeu, La Garriga, La Roca, Mollet, Parets, Sant Celoni i Llinars del Vallès, i ens hi trobareu matins i tardes.

A partir del 27 d’agost:
Obrirà també la nostra escola de Vilanova del Vallès (el dilluns 26 romandrà tancada per festivitat local).

Recordeu que:
Si el vostre centre encara està de vacances, també podeu informar-vos trucant al telèfon 938702001, que ofereix servei a totes les escoles.


INICI DE LES CLASSES
El primer dia de classes del curs regular 2019-20 serà el divendres 13 de setembre per a tots els centres, per a tots els alumnes que tenen classe aquest dia, tal com s’assenyala al nostre calendari escolar.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...