Notícies

News 

Matriculacions curs 2019-20

Dilluns, 19 de Agost del 2019

I inici de les classes

INFORMACIÓ I MATRICULACIONS
Ja hem obert el període de matriculacions per als nostres cursos d’idiomes 2019-20. Informeu-vos sobre la nostra àmplia oferta per a nens, joves, adults i empreses!

A partir del 19 d’agost:
Trucant al telèfon 938702001 o visitant-nos al nostre centre de Granollers (de 8h a 21h - excepte el divendres 30 d’agost, tancat per festivitat local).

A partir del 26 d’agost:
Obriran també les nostres escoles de CaldesCardedeuLa GarrigaLa RocaMolletParetsSant Celoni i Llinars del Vallès, i ens hi trobareu matins i tardes.

A partir del 27 d’agost:
Obrirà també la nostra escola de Vilanova del Vallès (el dilluns 26 romandrà tancada per festivitat local).

Recordeu que:
Si el vostre centre encara està de vacances, també podeu informar-vos trucant al telèfon 938702001, que ofereix servei a totes les escoles.


INICI DE LES CLASSES
El primer dia de classes del curs regular 2019-20 serà el divendres 13 de setembre per a tots els centres, per a tots els alumnes que tenen classe aquest dia, tal com s’assenyala al nostre calendari escolar.

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...