Noticias

News 

NUEVO Inglés y naturaleza en la granja Can Sala

Martes, 15 de Setiembre de 2020

Des de octubre 2020 a junio 2021

CURS D'ANGLÈS A LA GRANJA amb els monitors de Happy English!
Per a nens de P3 a 6è de Primària

CURS 20-21, des del 6 d'octubre al 22 de juny
Cada dimarts de 17:00h a 18:15h
30 min. de granja a l'aire lliure (aprenent el funcionament de la granja i a tenir cura dels animals) + 45 min. de classe.
Tot en anglès, amb grups reduïts i per edats.
Amb monitors Happy English!
PREU: 128€/trimestre

Naturalment Happy, també durant l'any escolar!
Amb aquesta proposta, us oferim una combinació ideal per als nens també d'octubre a juny. Per aprendre i practicar l'anglès amb els monitors Happy English i passar una estona plena de màgia i envoltats de natura, tenint cura dels animals i aprenent com funciona la granja durant tot l'any!

I per als pares: classes de conversa!
A la mateixa hora, podeu aprofitar el temps
per practicar l'anglès amb un professor Happy English.
Informeu-vos d'aquest servei addicional!*

Molt a prop de casa vostra!
Com ja sabeu, Can Sala ofereix un entorn idíl·lic a Montornès del Vallès, a l'aire lliure i envoltats de natura, a pocs minuts de casa vostra!

Informació i inscripcions:

A Can Sala:
Tel. 93 568 34 85
info@cansala-montornes.com

A Happy English:
Tel. 646 95 63 27
admin@happyenglish.cat

*El preu del servei Classes de conversa per a adults no està inclòs al preu del trimestre dels infants. Si desitgeu aquest servei, si us plau, sol·liciteu més informació.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...