Notícies

News 

NOU Anglès i natura a la granja de Can Sala

Dimarts, 15 de Setembre del 2020

Des d'octubre 2020 a juny 2021

CURS D'ANGLÈS A LA GRANJA amb els monitors de Happy English!
Per a nens de P3 a 6è de Primària

CURS 20-21, des del 6 d'octubre al 22 de juny
Cada dimarts de 17:00h a 18:15h
30 min. de granja a l'aire lliure (aprenent el funcionament de la granja i a tenir cura dels animals) + 45 min. de classe.
Tot en anglès, amb grups reduïts i per edats.
Amb monitors Happy English!
PREU: 128€/trimestre

Naturalment Happy, també durant l'any escolar!
Amb aquesta proposta, us oferim una combinació ideal per als nens també d'octubre a juny. Per aprendre i practicar l'anglès amb els monitors Happy English i passar una estona plena de màgia i envoltats de natura, tenint cura dels animals i aprenent com funciona la granja durant tot l'any!

I per als pares: classes de conversa!
A la mateixa hora, podeu aprofitar el temps
per practicar l'anglès amb un professor Happy English.
Informeu-vos d'aquest servei addicional!*

Molt a prop de casa vostra!
Com ja sabeu, Can Sala ofereix un entorn idíl·lic a Montornès del Vallès, a l'aire lliure i envoltats de natura, a pocs minuts de casa vostra!

Informació i inscripcions:

A Can Sala:
Tel. 93 568 34 85
info@cansala-montornes.com

A Happy English:
Tel. 646 95 63 27
admin@happyenglish.cat

*El preu del servei Classes de conversa per a adults no està inclòs al preu del trimestre dels infants. Si desitgeu aquest servei, si us plau, sol·liciteu més informació.

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...