Noticias

News 

Nuevos acuerdos Student Card

Lunes, 28 de Noviembre de 2016

Obtendrás descuentos con easy-buy.com y muchos más.

Cambridge School ha signat un nou acord de col·laboració per a alumnes de Cambridge School amb el portal de promocions easy-buy.com: 5€ de descompte en compres superiors a 25€.

Només cal introduir el codi promocional CAMBRIDGE en fer la compra a http://easy-buy.es/ofertas-recomendadas/

D’altra banda, tenim molts nous centres col·laboradors de l'Student Card a Mollet, Granollers, La Garriga! 
Tandem Cicles

Nino Sabateries

Fauna Tarrés

El Niu Centre d'Expressió Artística

100x100 padel

Rebeld Women

Llibreria Buñuel

Alter Salut

Rol Shop

Psico Alter

Autoescola Til·lers

Reymarlos

Escarabat Bum Bum

My love - moda i complements

Ninetes Natural Baby Shop

Yocris, Papereria Molins

El Salón Estilistes Granollers

Perruqueria Pere

Trish Electromercat

Autoescola l'Illa

Bionia Ecologia Mollet

The Bishop

Paper Idea

Fotografia Josep Navarro, i més!

Consulta a la web els descomptes: http://www.cambridgeschool.com/es/student-card.html

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...