Agenda

Agenda de actividades 

Pantomime 2016

Lunes, 28 de Noviembre de 2016

Ya tenemos fecha y obra para el teatro de Navidad: THE JUNGLE BOOK el 20 y 21 diciembre.

Com cada any a Cambridge School representem una comèdia de Nadal per a tots els nostres alumnes, seguint la tradició britànica. Aquest any la nostra representació es titula: THE JUNGLE BOOK. L'obra és en anglès amb la narració en català, i compta amb la participació dels nostres professors d'anglès.

La representació té lloc al Centre Cultural de Granollers (carrer Joan Camps 1 a Granollers), els següents dies: 

-dimarts 20 de desembre a les 17:45h i a les 19:15h

-dimecres 21 de desembre a les 17:45h i a les 19:15h

Aquest any l’entrada té un preu de 2,5€ per persona (excepte nens menors de 3 anys que seguin a la falda de l’adult acompanyant) i la totalitat dels diners recaptats seran destinats al projecte d’aquest any de Mans Unides – Vallès Oriental.

Els tiquets seran numerats i ja es poden comprar a recepció de qualsevol escola Cambridge School. Si no s’esgoten, també ho podeu fer a l’entrada del teatre el mateix dia. 

Estem segurs que us ho passareu molt bé, us hi esperem!!

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaa Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...