Noticias

News 

Recolecta meriendas solidarias

Martes, 21 de Noviembre de 2017

Hemos reunido 1.300€ entre todos. ¡Muchas gracias!

Els passats dies 15, 16, 17 de novembre (i 18 matí a Granollers) vam organitzar una sèrie de berenars solidaris a les nostres 8 escoles de Cambridge School a fi de recol·lectar diners per al projecte d'aquest any de Mans Unides - delegació del Vallès Oriental.

Tant alumnes, com famílies, professorat i resta de personal de Cambridge School han col·laborat o bé portant berenar casolà o bé adquirint-ne, fent d’aquesta iniciativa un èxit, un any més.

En total, entre els berenars i esmorzar a les vuit escoles i l'aportació de Cambridge School, s'han recol·lectat 1.300€.

Aquí podeu veure una galeria fotogràfica de l'experiència viscuda aquests dies a les escoles:

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...