Noticias

News 

Resultados exámenes oficiales diciembre 2020

Viernes, 26 de Febrero de 2021

¡Sumamos 129 alumnos aprobados nuevos!

Fins i tot en la situació actual de covid-19, des de Cambridge School seguim organitzant els exàmens oficials de Cambridge English, i ja ens han arribat tots els resultats dels alumnes que es van presentar a la CONVOCATÒRIA - DESEMBRE 2020

ELS RESULTATS: EXCEL·LENTS!
129 nous aprovats d'alumnes de Cambridge School. Un resultat del qual estem molt orgullosos. I seguim amb una mitjana impressionant: més de 2.000 exàmens oficials aprovats en els darrers 5 anys!!!

A continuació, trobareu el nombre d'alumnes aprovats per nivell:

- B2 First for Schools: 51 
- B2 First: 19
- C1 Advanced: 54 
- C2 Proficiency: 5

TOTAL : 129 aprovats

A tots: Enhorabona!

WHAT'S NEXT?
Si desitgeu més informació sobre els propers exàmens oficials del curs 20-21, aquí trobareu les dates de les pròximes convocatòries.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...