News

News 

Cambridge official exams results

Friday, 26 February 2021

Check how they went!

Fins i tot en la situació actual de covid-19, des de Cambridge School seguim organitzant els exàmens oficials de Cambridge English, i ja ens han arribat tots els resultats dels alumnes que es van presentar a la CONVOCATÒRIA - DESEMBRE 2020

ELS RESULTATS: EXCEL·LENTS!
129 nous aprovats d'alumnes de Cambridge School. Un resultat del qual estem molt orgullosos. I seguim amb una mitjana impressionant: més de 2.000 exàmens oficials aprovats en els darrers 5 anys!!!

A continuació, trobareu el nombre d'alumnes aprovats per nivell:

- B2 First for Schools: 51 
- B2 First: 19
- C1 Advanced: 54 
- C2 Proficiency: 5

TOTAL : 129 aprovats

A tots: Enhorabona!

WHAT'S NEXT?
Si desitgeu més informació sobre els propers exàmens oficials del curs 20-21, aquí trobareu les dates de les pròximes convocatòries.

 

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…