Agenda

Agenda de actividades 

Reuniones casales de verano

Domingo, 8 de Abril de 2018

Miercóles 16/05 en Can Sala - Montornès del Vallès y jueves 17/05 en Can Llança - Sant Julià d'Alfou a las 19:00h.

Vols conèixer el nostre nou casal de Can Llança?

T'agradaria saber quines activitats es faran al llarg de les diferents setmanes de casal? I com s'estructuren les classes d'anglès?

Tens dubtes que vols que et respongui directament les directores dels casals?

T'agradaria veure les instal·lacions de Can Sala o Can Llança?

Oferim dues reunions informatives per a tots els pares:

-dimecres 16 de maig a les 19:00h a Can Sala - Montornès del Vallès.

-dijous 17 de maig a les 19:00h a Can Llança - Sant Julià d'Alfou.

Tant si ja heu apuntat als vostres fills com si encara no us heu decidit, serà un moment molt útil.

I tindrem servei de monitors del casal per passar una bona estona amb els teus fills mentre es faci la reunió!

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...