Agenda

Agenda d’activitats 

Reunions informatives casals

Diumenge, 8 de Abril del 2018

Dimecres 16 de maig a Can Sala - Montornès del Vallès i dijous 17 de maig a Can Llança - Sant Julià d'Alfou, a les 19h.

Vols conèixer el nostre nou casal de Can Llança?

T'agradaria saber quines activitats es faran al llarg de les diferents setmanes de casal? I com s'estructuren les classes d'anglès?

Tens dubtes que vols que et respongui directament les directores dels casals?

T'agradaria veure les instal·lacions de Can Sala o Can Llança?

Oferim dues reunions informatives per a tots els pares:

-dimecres 16 de maig a les 19:00h a Can Sala - Montornès del Vallès.

-dijous 17 de maig a les 19:00h a Can Llança - Sant Julià d'Alfou.

Tant si ja heu apuntat als vostres fills com si encara no us heu decidit, serà un moment molt útil.

I tindrem servei de monitors del casal per passar una bona estona amb els teus fills mentre es faci la reunió!

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...