Agenda

Agenda de actividades 

Reunión sobre año/ trimestre escolar en el extranjero

Jueves, 4 de Octubre de 2018

Lunes 22 de octubre, a les 19:30h en Cambridge School Granollers.

Heu pensar com seria fer un any o un trimestre acadèmic a l’estranger per a un nen o un jove?

Cursar un any o un trimestre acadèmic a l’estranger suposa una experiència única i inoblidable, perquè millora substancialment el seu nivell d'anglès gràcies a una immersió total, i perquè ajuda a la maduració personal i obre les portes a una nova cultura, a nous amics i a noves oportunitats.

A Cambridge School oferim estades d’estudi a l'estranger per a nens i joves:

- Dels 11 als 18 anys, per a Middle School o High School i a partir dels 18 anys per a educació superior universitària.

- Per a un any acadèmic sencer o un trimestre a l’estranger

- En països com els EUA, Canadà, Regne Unit, Irlanda, o també França, Alemanya, Suïssa…

- Estada en família o en residència

- En escola pública o privada

Si desitgeu que els vostres fills puguin viure una experiència així, ara és el moment perfecte per a planificar els anys acadèmics a l’estranger del 2019, per això organitzem una reunió conjunta amb British Summer:

 

REUNIÓ INFORMATIVA: ‘ANY/TRIMESTRE ESCOLAR A L’ESTRANGER’

Dilluns, 22 d’octubre – 19:30h

Cambridge School Granollers

 

Si voleu més informació, us hi esperem!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...