Noticias

News 

Mannequin Challenge de la Pantomime

Martes, 20 de Diciembre de 2016

¡Con nuestros profesores justo antes del ensayo final!

Els nostres professors i professores de Cambridge School han estat assajant l'obra de teatre THE JUNGLE BOOK i entre assaig i assaig han trobat un moment per fer un Mannequin Challenge d'allò més divertit!! Aquí el pots veure: Pantomime 2016 Mannequin Challenge.

La comèdia de Nadal d'aquest any es titula THE JUNGLE BOOK i es representarà el dimarts 20 i dimecres 21 al Centre Cultural de Granollers, dues sessions cada dia: a les 17:45h i a les 19:15h.

Té una durada d’una hora i està oberta a tots aquells qui vulgueu passar una bona estona en anglès (estarà interpretada en anglès i narrada en català).

 

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

 tel. 93 655 05 58
zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

 tel. 93 870 20 01
granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

 tel. 93 844 44 42
cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 114
08530 La Garriga

 tel. 93 861 22 20
lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

 tel. 93 879 91 89
laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

 tel. 93 579 44 51
mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

 tel. 93 159 76 20
parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

 tel. 93 860 35 13
santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

 tel. 93 845 91 64
vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

 tel. 93 159 11 60
llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...