Agenda

Agenda de actividades 

VIAJES DE INGLÉS al extranjero - VERANO 2021

Jueves, 10 de Diciembre de 2020

REUNIÓN INFORMATIVA vía ZOOM

Com cada any, des de Cambridge School, presentem conjuntament amb British Summer -una de les empreses líders del sector- el programa de VIATGES D'ANGLÈS a l’Estranger a l'Estiu, una experiència única amb la qual els vostres fills i filles poden fer créixer el seu anglès i també la seva maduresa personal.

L'oferta de l'ESTIU 2021 inclou gran varietat de propostes:
- Per a nens i joves de 10 a 19 anys
- Viatges amb monitor o individuals.
- En família o en residència.
- A un gran ventall de països: Irlanda, Regne Unit, EUA, Canadà, Nova Zelanda, Malta…

Per oferir-vos la màxima informació possible de la nostra proposta i donar-vos temps per preparar l’estiu amb antelació, us convidem a la reunió de presentació - que es farà via ZOOM.

REUNIÓ INFORMATIVA - ACTUALITZACIÓ
Si no vau poder assistir a la reunió (celebrada el 8 de febrer) i en voleu veure el vídeo, 
demaneu el VÍDEO DE LA REUNIÓ a info@cambridgeschool.com

Apunteu-vos-hi ara!
El dia abans de la presentació, rebreu un e-mail amb l'enllaç per connectar-vos a la reunió.

Us hi esperem!

Per a més informació:
Contacteu amb el vostre centre Cambridge School.

 

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por ZOOM

Por video-conferencia vía ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...