Agenda

Agenda d’activitats 

VIATGES D'ANGLÈS a l'estranger - ESTIU 2021

Dijous, 10 de Desembre del 2020

REUNIÓ INFORMATIVA: dilluns 8 de febrer via ZOOM

Com cada any, des de Cambridge School, presentem conjuntament amb British Summer -una de les empreses líders del sector- el programa de VIATGES D'ANGLÈS a l’Estranger a l'Estiu, una experiència única amb la qual els vostres fills i filles poden fer créixer el seu anglès i també la seva maduresa personal.

L'oferta de l'ESTIU 2021 inclou gran varietat de propostes:
- Per a nens i joves de 10 a 19 anys
- Viatges amb monitor o individuals.
- En família o en residència.
- A un gran ventall de països: Irlanda, Regne Unit, EUA, Canadà, Nova Zelanda, Malta…

Per oferir-vos la màxima informació possible de la nostra proposta i donar-vos temps per preparar l’estiu amb antelació, us convidem a la reunió de presentació - que es farà via ZOOM.

REUNIÓ INFORMATIVA – VIATGES D’ANGLÈS ESTIU 2021
Data: 
Dilluns 8 de febrer - A les 19:00h
Lloc: Per videoconferència online - via ZOOM 
On apuntar-se a la reunió: https://forms.gle/oY7SKR8ddiqzFvpeA

Apunteu-vos-hi ara!
El dia abans de la presentació, rebreu un e-mail amb l'enllaç per connectar-vos a la reunió.

Us hi esperem!

Per a més informació:
Contacteu amb el vostre centre Cambridge School.

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...