Agenda

Agenda de actividades 

Ferias en junio

Miércoles, 24 de Mayo de 2017

Estaremos con actividades para niños en Sant Celoni, Mollet, Caldes, Parets... Consulta la agenda.

Pots venir a visitar-nos als nostres stands de les diferents poblacions on estarem amb el nostre photocall, activitats per a nens, el nou show en anglès "The Lion Hunt Show" en algunes d'elles, i informació i consell per a petits i grans sobre els nostres cursos:

-dissabte 3 de juny - Fira d'en Loni a Sant Celoni - Plaça Major. Durant tot el dia farem activitats de manualitats i papiroflèxia per a nens. A les 18:00h - The Lion Hunt Show.

-dissabte 10 de juny - Fira a Cayetano Vinzia de Mollet. Durant tot el dia hi tindrem el photocall, farem manualitats, globus, xapes, etc.

-diumenge 11 de juny - Fira Botiga a Caldes - Avda. Pi i Maragall. Durant tot el dia hi tindrem el photocall, farem manualitats, globus, xapes, etc.

-diumenge 11 de juny - Olimpíades Matemàtiques a Parets -carrer Salut (costat Casal Can Butjosa). Jocs relacionats amb els números i l'anglès per a nens de totes les edats! Measuring game, xapes amb números, higher or lower...

Totes les activitats són gratuïtes, us hi esperem!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...