Agenda

Agenda de actividades 

Ferias en junio

Mi�rcoles, 24 de Mayo de 2017

Estaremos con actividades para niños en Sant Celoni, Mollet, Caldes, Parets... Consulta la agenda.

Pots venir a visitar-nos als nostres stands de les diferents poblacions on estarem amb el nostre photocall, activitats per a nens, el nou show en anglès "The Lion Hunt Show" en algunes d'elles, i informació i consell per a petits i grans sobre els nostres cursos:

-dissabte 3 de juny - Fira d'en Loni a Sant Celoni - Plaça Major. Durant tot el dia farem activitats de manualitats i papiroflèxia per a nens. A les 18:00h - The Lion Hunt Show.

-dissabte 10 de juny - Fira a Cayetano Vinzia de Mollet. Durant tot el dia hi tindrem el photocall, farem manualitats, globus, xapes, etc.

-diumenge 11 de juny - Fira Botiga a Caldes - Avda. Pi i Maragall. Durant tot el dia hi tindrem el photocall, farem manualitats, globus, xapes, etc.

-diumenge 11 de juny - Olimpíades Matemàtiques a Parets -carrer Salut (costat Casal Can Butjosa). Jocs relacionats amb els números i l'anglès per a nens de totes les edats! Measuring game, xapes amb números, higher or lower...

Totes les activitats són gratuïtes, us hi esperem!

Profesores nativos titulados Ex�menes oficiales Prestigioso m�todo educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver m�s Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver m�s Blog
Asociaci�n Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...