Agenda

Agenda d’activitats 

Fires al juny

Dimecres, 24 de Maig del 2017

Estarem amb activitats per a nens a Sant Celoni, Mollet, Caldes, Parets... Consulta aquí.

Pots venir a visitar-nos als nostres stands de les diferents poblacions on estarem amb el nostre photocall, activitats per a nens, el nou show en anglès "The Lion Hunt Show" en algunes d'elles, i informació i consell per a petits i grans sobre els nostres cursos:

-dissabte 3 de juny - Fira d'en Loni a Sant Celoni - Plaça Major. Durant tot el dia farem activitats de manualitats i papiroflèxia per a nens. A les 18:00h - The Lion Hunt Show.

-dissabte 10 de juny - Fira a Cayetano Vinzia de Mollet. Durant tot el dia hi tindrem el photocall, farem manualitats, globus, xapes, etc.

-diumenge 11 de juny - Fira Botiga a Caldes - Avda. Pi i Maragall. Durant tot el dia hi tindrem el photocall, farem manualitats, globus, xapes, etc.

-diumenge 11 de juny - Olimpíades Matemàtiques a Parets -carrer Salut (costat Casal Can Butjosa). Jocs relacionats amb els números i l'anglès per a nens de totes les edats! Measuring game, xapes amb números, higher or lower...

Totes les activitats són gratuïtes, us hi esperem!

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...