Upcoming events

Upcoming events 

Fairs in June

Wednesday, 24 May 2017

We'll be organising activities for children in Sant Celoni, Mollet, Caldes, Parets... Check the calendar here.

Pots venir a visitar-nos als nostres stands de les diferents poblacions on estarem amb el nostre photocall, activitats per a nens, el nou show en anglès "The Lion Hunt Show" en algunes d'elles, i informació i consell per a petits i grans sobre els nostres cursos:

-dissabte 3 de juny - Fira d'en Loni a Sant Celoni - Plaça Major. Durant tot el dia farem activitats de manualitats i papiroflèxia per a nens. A les 18:00h - The Lion Hunt Show.

-dissabte 10 de juny - Fira a Cayetano Vinzia de Mollet. Durant tot el dia hi tindrem el photocall, farem manualitats, globus, xapes, etc.

-diumenge 11 de juny - Fira Botiga a Caldes - Avda. Pi i Maragall. Durant tot el dia hi tindrem el photocall, farem manualitats, globus, xapes, etc.

-diumenge 11 de juny - Olimpíades Matemàtiques a Parets -carrer Salut (costat Casal Can Butjosa). Jocs relacionats amb els números i l'anglès per a nens de totes les edats! Measuring game, xapes amb números, higher or lower...

Totes les activitats són gratuïtes, us hi esperem!

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more

Via videoconference

Via video-conference ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via videoconference

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…