Agenda

Agenda de actividades 

Nueva convocatoria exámenes oficiales: mayo-junio

Viernes, 29 de Enero de 2021

Inscripciones abiertas hasta el 5 de marzo

Ja tenim oberta la pròxima convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que se celebra durant els mesos de maig i juny del 2021 a Granollers.

Aquí trobareu les dates i els preus dels exàmens:

- Pre A1 Starters: Examen 22 de maig - 62€
- A1 Movers: Examen 22 de maig - 63€ 
- A2 Key for Schools: Examen 19 de juny - 98€
- B1 Preliminary for Schools: Examen 19 de juny - 105€
- B2 First for Schools: Examen 5 de juny - 194€
- B2 First: Examen 5 de juny - 194€
- C1 Advanced: Examen 19 de juny - 210€
- C2 Proficiency: Examen 11 de juny - 216€

Les convocatòries d'aquest any posteriors al juny,  AQUÍ.

INSCRIPCIONS:
Si us voleu presentar a qualsevol d'aquests exàmens oficials, podeu fer la inscripció fins al divendres 5 de març a qualsevol de les nostres escoles Cambridge School.


CLASSES DE PREPARACIÓ:
Recordeu que Cambridge School ofereix classes addicionals específiques de preparació per als exàmens oficials, molt recomanades si esteu pensant a presentar-vos a l'examen. En total són 8 classes de 2 hores (1 a la setmana) entre abril i maig, per videoconferència.

Per a més informació i inscripcions, si us plau, poseu-vos en contacte amb el vostre centre Cambridge School.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...