Upcoming events

Upcoming events 

Cambridge English exams – May-June

Friday, 29 January 2021

Enrolment period is open until 5th March

Ja tenim oberta la pròxima convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que se celebra durant els mesos de maig i juny del 2021 a Granollers.

Aquí trobareu les dates i els preus dels exàmens:

- Pre A1 Starters: Examen 22 de maig - 62€
- A1 Movers: Examen 22 de maig - 63€ 
- A2 Key for Schools: Examen 19 de juny - 98€
- B1 Preliminary for Schools: Examen 19 de juny - 105€
- B2 First for Schools: Examen 5 de juny - 194€
- B2 First: Examen 5 de juny - 194€
- C1 Advanced: Examen 19 de juny - 210€
- C2 Proficiency: Examen 11 de juny - 216€

Les convocatòries d'aquest any posteriors al juny,  AQUÍ.

INSCRIPCIONS:
Si us voleu presentar a qualsevol d'aquests exàmens oficials, podeu fer la inscripció fins al divendres 5 de març a qualsevol de les nostres escoles Cambridge School.


CLASSES DE PREPARACIÓ:
Recordeu que Cambridge School ofereix classes addicionals específiques de preparació per als exàmens oficials, molt recomanades si esteu pensant a presentar-vos a l'examen. En total són 8 classes de 2 hores (1 a la setmana) entre abril i maig, per videoconferència.

Per a més informació i inscripcions, si us plau, poseu-vos en contacte amb el vostre centre Cambridge School.

Qualified native teachers Official exams Prestigious educational method

Via ZOOM

Video conferencing via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Via ZOOM

tel. 93 870 20 01 zoom@cambridgeschool.com Read more

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Read more

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Read more

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Read more

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Read more

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Read more

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Read more

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Read more

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Read more

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Read more
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Loading…
[...]
Loading…
Legal notice
x

Company: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Address: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telephone: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Loading…