Agenda

Agenda d’activitats 

Nova convocatòria exàmens oficials: maig-juny

Divendres, 29 de Gener del 2021

Inscripcions obertes fins al 5 de març

Ja tenim oberta la pròxima convocatòria dels exàmens oficials de Cambridge English, que se celebra durant els mesos de maig i juny del 2021 a Granollers.

Aquí trobareu les dates i els preus dels exàmens:

- Pre A1 Starters: Examen 22 de maig - 62€
- A1 Movers: Examen 22 de maig - 63€ 
- A2 Key for Schools: Examen 19 de juny - 98€
- B1 Preliminary for Schools: Examen 19 de juny - 105€
- B2 First for Schools: Examen 5 de juny - 194€
- B2 First: Examen 5 de juny - 194€
- C1 Advanced: Examen 19 de juny - 210€
- C2 Proficiency: Examen 11 de juny - 216€

Les convocatòries d'aquest any posteriors al juny,  AQUÍ.

INSCRIPCIONS:
Si us voleu presentar a qualsevol d'aquests exàmens oficials, podeu fer la inscripció fins al divendres 5 de març a qualsevol de les nostres escoles Cambridge School.


CLASSES DE PREPARACIÓ:
Recordeu que Cambridge School ofereix classes addicionals específiques de preparació per als exàmens oficials, molt recomanades si esteu pensant a presentar-vos a l'examen. En total són 8 classes de 2 hores (1 a la setmana) entre abril i maig, per videoconferència.

Per a més informació i inscripcions, si us plau, poseu-vos en contacte amb el vostre centre Cambridge School.

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...