Noticias

News 

Recaudación para Mans Unides en la Pantomime

Viernes, 22 de Diciembre de 2017

En total, hemos conseguido 2.355€. ¡Gracias a todos!

Cambridge School ha recaptat 2.355€ per a Mans Unides amb l’obra de Nadal i un total de 4.000€ en tot el 2017

Gairebé mil dues-centes persones han assistit a l’obra de teatre “Beauty and the Beast”, una comèdia en anglès que Cambridge School organitza cada any amb fins benèfics, seguint la tradició britànica. Els diners aconseguits amb les entrades s’ha destinat el 100% al projecte de Mans Unides de creació d’una agrobotiga de cacau i café en una zona rural de Mèxic. En total, i gràcies a la participació voluntària de professorat i personal de Cambridge School, s’han recaptat 2.355€.

Aquests diners se sumen a altres iniciatives de Cambridge School per a recaptar diners al llarg d’aquest 2017, com ara berenars solidaris a totes les escoles i l’esponsorització de personal corrent a la Mitja Marató de Granollers, i tot plegat la xifra anual recaptada ascendeix a 4.000€.

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más Blog
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...