Notícies

News 

Recaptació Pantomime 2016 per a Mans Unides

Divendres, 22 de Desembre del 2017

En total, hem aconseguit 2.355€. Gràcies a tots!

Cambridge School ha recaptat 2.355€ per a Mans Unides amb l’obra de Nadal i un total de 4.000€ en tot el 2017

Gairebé mil dues-centes persones han assistit a l’obra de teatre “Beauty and the Beast”, una comèdia en anglès que Cambridge School organitza cada any amb fins benèfics, seguint la tradició britànica. Els diners aconseguits amb les entrades s’ha destinat el 100% al projecte de Mans Unides de creació d’una agrobotiga de cacau i café en una zona rural de Mèxic. En total, i gràcies a la participació voluntària de professorat i personal de Cambridge School, s’han recaptat 2.355€.

Aquests diners se sumen a altres iniciatives de Cambridge School per a recaptar diners al llarg d’aquest 2017, com ara berenars solidaris a totes les escoles i l’esponsorització de personal corrent a la Mitja Marató de Granollers, i tot plegat la xifra anual recaptada ascendeix a 4.000€.

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...