Agenda

Agenda de actividades 

REUNIÓN CASALES DE VERANO

Jueves, 4 de Junio de 2020

16 de junio - Can Llança y 17 junio - Can Sala. A las 19:30h. POR VIDEOCONFERENCIA

Us convidem a tots a la reunió per videoconferència que farem per informar-vos dels nostres casals d’estiu Happy English per a nens de P3 a 6è de primaria.

De què parlarem?
- Tipus d’activitats que farem al casal
Mesures preses contra la COVID-19
- Ronda de preguntes i consultes per part de les famílies

Només cal que us apunteu fent clic a l'enllaç que trobareu més a baix:

REUNIÓ per al CASAL CAN LLANÇA
PISCINA + ESPORTS + ANGLÈS a Sant Julià d’Alfou
Format: per videoconferència amb ZOOM
Dia: dimarts 16 de juny
Hora: 19:30h
Apunteu-vos-hi: deixant el vostre e-mail de contacte AQUÍ i rebreu l’enllaç d’invitació a la reunió per ZOOM unes hores abans de que es faci

REUNIÓ per al CASAL CAN SALA
ANIMALS + NATURA + ANGLÈS de Montornès del Vallès
Format: per videoconferència amb ZOOM
Dia: dimecres 17 de juny
Hora: 19:30h
Apunteu-vos-hi: deixant el vostre e-mail de contacte AQUÍ i rebreu l’enllaç d’invitació a la reunió per ZOOM unes hores abans de que es faci


Us animem a descobrir un casal NATURALMENT HAPPY per als vostres fills!

Profesores nativos titulados Exámenes oficiales Prestigioso método educativo

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 93 870 20 01 granollers@cambridgeschool.com Ver más

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 93 865 05 04 caldes@cambridgeschool.com Ver más

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 93 844 44 42 cardedeu@cambridgeschool.com Ver más

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Ver más

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 93 879 91 89 laroca@cambridgeschool.com Ver más

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 93 579 44 51 mollet@cambridgeschool.com Ver más

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Ver más

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Ver más

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Ver más

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Ver más

Por videoconferencia

Por video-conferencia ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Por videoconferencia

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Ver más
Asociación Catalana de Centros de Idiomas Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Cargando...
[...]
Cargando...
Información legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Dirección: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Teléfono: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Cargando...