Notícies

News 

Cambridge School revalida el seu certificat UB-EIM

Dimarts, 29 de Setembre del 2020

Únic centre del Vallès Oriental

Per al CURS 20-21, Cambridge School compta novament amb el segell-acreditació UB-EIM, i ens mantenim així com l'única escola d’idiomes del Vallès Oriental que ha superat els estrictes criteris d’excel·lència de l'Escola d'Idiomes Moderns de la Universitat de Barcelona.

Per a ser reconeguts amb aquest segell de qualitat, es tenen en compte:

- Els sistemes d’avaluació contínua utilitzats al centre
- Que es treballi amb professors qualificats
- Que s’emprin programes d’estudi definits
- El compromís vers l’alumnat

Gràcies a aquesta acreditació, els alumnes de Cambridge School es beneficien de:

- Obtenció d'un certificat de la UB-EIM (per a alumnes de nivell superior a T2 que aprovin el curs)
, veient així reconegut de manera oficial per la UB el seu nivell d’anglès, alemany, francès o italià.

- Targeta d’estudiant de la UB, que permet gaudir dels avantatges del Col·lectiu 'Grup UB' (amb descomptes exclusius en centres comercials, restaurants, establiments de salut... i que es poden consultar aquí: http://www.ub.edu/avantatges/  - Seleccionar l'opció 'Grup UB' al desplegable 'Col·lectiu".


MÉS INFORMACIÓ:
https://www.cambridgeschool.com/ca/acreditacio-eim-ub.html   

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més

Per videoconferència

Per video-conferència ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per videoconferència

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...