Notícies

News 

CASAL D'ESTIU 2022

Dimarts, 8 de Març del 2022

A CAN SALA - Inscripcions obertes!

Apunteu-vos ara al nostre casal d'estiu Happy English a CAN SALA.

EN ANGLÈS I COMPLETAMENT ADAPTAT!
Combina activitats a l'aire lliure amb classes d'anglès per ampliar coneixements i vocabulari de forma divertida i dinàmica, en un entorn increïble, i s'adapta a les mesures covid que hi hagi vigents a l'estiu, com ja vam fer els estius passats.

ON:
Al nucli zoològic de la casa rural CAN SALA - a Montornès del Vallès.
Molt a prop de Mollet i de Vilanova del Vallès, i a 20 minuts aprox. de Granollers.

QUÈ:
ANIMALS + NATURA + ANGLÈS + JOCS A L'AIRE LLIURE
Els nens viuran una experiència a l’aire lliure, envoltats de natura i animals, amb activitats variades i molt entretingudes en anglès: visita i cura d'animals de granja, jocs d’aigua, activitats amb ponis i cavalls, esports, tallers artístics, recerca del tresor...

PER A QUI:
Per a nens de P3 a 6è de Primària

QUAN:
5 setmanes al juny - juliol: del 27 de juny al 29 de juliol
1 setmana a l’agost - setembre: Del 29 d'agost al 2 de setembre
No cal fer totes les setmanes ni fer-les seguides.

HORARI:
De 9:00h a 13:00h / 15:00h / 17:00h (amb servei d’acollida al matí)

Per a preus, dates i més informació:
Descarregar dossier informatiu Can Sala 2022

Per veure el vídeo promocional:
Feu clic aquí

Ja podeu reservar online la vostra plaça:
>> RESERVAR PLAÇA a CAN SALA

(!) ATENCIÓ: Algunes setmanes s'omplen molt ràpid! Si desitgeu una setmana concreta o voleu ampliar el nombre de setmanes que teniu, recomanem reservar tan aviat com sigui possible.

Per a més informació sobre el casal, podeu escriure'ns a casals@cambridgeschool.com o bé contactar per telèfon o WhatsApp amb el vostre centre Cambridge School més proper.

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per ZOOM

Per video-conferència via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...