Notícies

News 

Casal Happy English a Can Sala

Dilluns, 19 de Juliol del 2021

També del 30 d'agost al 10 de setembre

Després d'omplir el juny i el juliol, el Casal Happy English Can Sala ofereix 2 setmanes més AL SETEMBRE:

- Setmana del 30 d'agost al 3 de setembre
- Setmana del 7 al 10 de setembre

A LA MASIA CAN SALA (a Montornès del Vallès)
ANIMALS + NATURA + ANGLÈS per a nens de P3 a 6è de Primària

Els nens viuran una experiència a l’aire lliure, envoltats de natura i animals, amb activitats variades i molt entretingudes en anglès: visita i cura d'animals de granja, jocs d’aigua, carruatge i activitats amb ponis i cavalls, esports, tallers artístics, recerca del tresor... Completament adaptat a les mesures de prevenció COVID-19 per als casals d’estiu.

MÉS INFORMACIÓ I RESERVES >>> AQUÍ!

Si ho preferiu:
També podeu contactar amb nosaltres per e-mail a casals@cambridgeschool.com o per telèfon, trucant al 938459164.

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Per ZOOM

Per video-conferència via ZOOM
Plaça Porxada, 39 - Granollers
08401 Per ZOOM

tel. 93 579 44 51 zoom@cambridgeschool.com Veure’n més

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...