Agenda

Agenda d’activitats 

Cinema en anglès - Novembre

Dimarts, 29 de Octubre del 2019

A cinemes del Vallès Oriental

Practiqueu el vostre anglès amb les millors pel·lícules a les sales de cinema del Vallès Oriental.

Aquest novembre, trobareu les següents pel·lícules en anglès:

- Cinema Edison de GRANOLLERS
The Sisters Brothers
7, 8, 9 i 10 de novembre
http://cinemaedison.cat/movies/los-hermanos-sisters/

Downtown Abbey
de Michael Engler (2019)
Divendres 22 de novembre / 19h VOSE
Dissabte 23 de novembre / 20.30h (en castellà)
Diumenge 24 de novembre / 19h VOSE

El irlandés
(The Irishman, 2019) de Martin Scorsese
Dijous 28 de novembre / 19 hores VOSE
Divendres 29 de novembre / 18 hores VOSE
Dissabte 30 de novembre /18 hores VOSE
Diumenge 1 de desembre / 18 hores VOSE
Durada: 210 minuts (amb pausa)
 

- Cinema OCINE a l’Altrium de SANT CELONI
The Post by Steven Spielberg
15 de novembre
http://www.santceloni.cat/23709


- Cinema Esbarjo de CARDEDEU
A Rainy Day in New York
14, 15, 16 i 17 de novembre
http://www.cinemaesbarjo.cat/dia-de-lluvia-en-nueva-york-14-15-16-i-17-de-novembre/

Amazing Grace
28, 29 i 30 de novembre i 1 de desembre
http://www.cinemaesbarjo.cat/amazing-grace-28-29-i-30-de-novembre-i-1-de-desembre/

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...