Agenda

Agenda d’activitats 

Cinema en V.O. al Cinema Edison de Granollers

Dilluns, 30 de Setembre del 2019

Agenda d'octubre

Gràcies a l'acord entre el Cinema Edison (www.cinemaedison.cat), l’Associació Cultural de Granollers (www.acgranollers.cat) i Cambridge School, els nostres alumnes tornen a gaudir d’un preu reduït (de 6€) a totes les sessions de cap de setmana (divendres, dissabte i diumenge) en exclusiva amb la Student Card. Per poder veure el millor cinema en Versió Original a un preu fantàstic!

Aquest octubre, la programació del Cinema Edison de Granollers és aquesta:

Este niño necesita aire fresco
(Der Junge muss an die frische Luft, 2018)
Dijous 3 d’octubre / 20 hores
Divendres 4 d’octubre / 21.30 hores
Dissabte 5 d’octubre / 18 hores (en castellà)

Los años más bellos de nuestra vida
(Les plus belles années d'une vie, 2019)
Divendres 4 d’octubre / 19 hores V.O.
Dissabte 5 d’octubre / 20.30 hores (en castellà)
Diumenge 6 d’octubre / 19 hores V.O.

El cuento de las comadrejas
(2019)
Dijous 10 d’octubre / 20 hores V.O.
Divendres 11 d’octubre / 21.30 hores V.O.
Dissabte 12 d’octubre / 18 hores (en castellà)  

El cocinero de los últimos deseos
(Kirin no shita no kioku, 2017)
Divendres 11 d’octubre / 19 hores V.O.
Dissabte 12 d’octubre / 20.30 hores (en castellà)
Diumenge 13 d’octubre / 19 hores V.O.

El orden divino
(Die göttliche Ordnung, 2017)
Dijous 17 d’octubre / 20 hores V.O.
Divendres 18 d’octubre / 21.30 hores V.O.
Dissabte 19 d’octubre / 18 hores (en castellà)

Tu fotografia
(Photograph, 2019)
Divendres 18 d’octubre / 19 hores V.O.
Dissabte 19 d’octubre / 20.30 (en castellà)
Diumenge 20 d’octubre / 19 hores V.O.

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ dels Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Llinars del Vallès

Llinars del Vallès
Avinguda Pau Casals, 28 – 30
08450 Llinars del Vallès

tel. 93 159 11 60 llinars@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...