Agenda

Agenda d’activitats 

Cinema en Versió Original

Dimecres, 29 de Agost del 2018

'The Shape of Water', pel·lícula en VO a Granollers el 14 i 16 de setembre.

Per al cap de setmana del 14-15-16 de setembre, et recomanem aquesta pel·lícula en versió original anglès subtitulada:

“The Shape of Water” en VO anglès a Granollers

Premis Oscar a la millor pel·lícula, direcció, direcció artística i música.

Una fascinant i captivadora carta d’amor als sentits. Mai la “bella” havia estimat així a la “bèstia”. Una història d’amor fantàstica i imaginativa.

Divendres, 14 de setembre del 2018  -  19h i 22h 

Diumenge, 16 de setembre del 2018 - 19h

http://acgranollers.cat/events/the-shape-of-water

 

Professors nadius titulats Exàmens oficials Prestigiós mètode educatiu

Granollers

Granollers
Plaça Porxada 39
08401 Granollers

tel. 938702001 granollers@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Caldes de Montbui

Caldes de Montbui
C/ Montserrat, 42
08140 Caldes de Montbui

tel. 938650504 caldes@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Cardedeu

Cardedeu
C/ Alfou, 10
08440 Cardedeu

tel. 938444442 cardedeu@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Garriga

La Garriga
C/ Banys, 8
08530 La Garriga

tel. 93 861 22 20 lagarriga@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

La Roca

La Roca
C/ Pirineu, 11
08430 La Roca

tel. 938799189 laroca@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Mollet del Vallès

Mollet del Vallès
C/ Rambla Nova, 26
08100 Mollet del Vallès

tel. 935794451 mollet@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Parets del Vallès

Parets del Vallès
Avda. De la Pedra del Diable, 28
08150 Parets del Vallès

tel. 93 159 76 20 parets@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Sant Celoni

Sant Celoni
Carrer Major, 101
08470 Sant Celoni

tel. 93 860 35 13 santceloni@cambridgeschool.com Veure’n més Blog

Vilanova del Vallès

Vilanova del Vallès
Pl. dels Països Catalans, 71B
08410 Vilanova del Vallès

tel. 93 845 91 64 vilanova@cambridgeschool.com Veure’n més Blog
Associació Catalana de Centres d’Idiomes Cambridge English - Language Assessment Cambridge English - Exam Preparation Center
[...]
Carregant...
Informació legal
x

Empresa: CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, S.L.

NIF: B61104576

Adreça: Plaça Porxada 39 08401 GRANOLLERS

Telèfon: 93 870 20 01

e-mail: info@cambridgeschool.com

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

[...]
Carregant...